רועי ואסתי איפרגן אדריכלות

אדריכלות במיתר

אדריכלות היא קווי המתאר של הבית, היא היסודות והיא התכנון. כדי ליצור בית שהוא באמת משקף את כל מה שאתם חולמים שיהיה, התכנון הוא ממש חלק קריטי וקוהרנטי. תכנון אדריכלי לבית פרטי במיתר יכול לעשות פשוט את כל ההבדל. הרבה פעמים הזזה של קיר אחד או פתיחה של חלון בנקודה משמעותית, אלו בדיוק הפרטים הקטנים שמשנים את התמונה באופן ממש דרמטי. אם אתם מחפשים שירותי אדריכלות במיתר תדעו שהגעתם למקום הנכון.
אדריכלות

כך אדריכלות במיתר יכולה לשנות לכם את החוויה כולה

תהליך שירותי אדריכלות במיתר הוא הרבה פעמים האופן בו אנחנו לוקחים את הצרכים של בני הבית ומתרגמים אותם למה שניתן לעשות ברמה הפרקטית והמעשית. תהליך אדריכלות הוא האופן בו אנחנו מחברים בין הרעיונות הגדולים ובין המעשים הקטנים.

אני, אסתי איפרגן, מעניקה שירותי אדריכלות במיתר כבר קרוב לחמש עשרה שנים. מקצוע האדריכלות זה מה שאני נושמת, אוכלת וחיה אדריכלות. אצלי תוכלו ליצור את בית החלומות שלכם מאפס ולהגיע בדיוק לתוצאה הטובה ביותר לה אתם מקווים בכל פעם מחדש.

אצלי תקבלו סיוע במידה ואתם מעוניינים בתהליך של תכנון אדריכלי לבית פרטי במיתר כמו גם אם אתם מעוניינים לקבל סיוע בעיצוב מחדש של דירה בבניין. אדריכלות היא עולם מופלא שיכול באופן אמיתי לשנות את החיים של בני הבית באופן דרמטי. אני, אסתי איפרגן מחכה לכם עם החידושים הגדולים בתחום כדי לעזור לכם להגיע לתוצאה המדויקת שתהיה לשביעות רצונכם.

חשוב לא פחות לדבר על תשתיות

אדריכלות במיתר גם משפיעה באופן דרמטי על עיצוב פנים ועל כך כמובן עוד נדבר בהרחבה. אבל חשוב יותר מזה להגיד שתהליך אדריכלות במיתר הוא קריטי עבור יצירה של תשתיות רלוונטיות ומתאימות לבני הבית. הרבה פעמים התקלות הראשונות וחוסר הנעימות הראשון שמתרחש בבית הוא כאשר התשתיות לא מותקנות כמו שצריך. שירותי אדריכלות במיתר מתייחסים לנקודות הללו ופותרים אותן על פי הצרכים של בני הבית. למה הכוונה? למשל, יצירה של תשתית טובה לחדר האמבטיה ולשירותים.

במידה ואתם מעוניינים למשל גם במקלחון וגם באמבטיה, תכנון אדריכלי יטפל בזה. אם צריך להתקין נקודת חשמל בנקודה מסוימת מתוך ניסיון לשים מכשיר חשמלי בנקודה אחרת משחשבתם, גם שם תהליך אדריכלות נחוץ. כלומר, ככל שנהיה יותר מדויקים בתהליך התכנון כך בסופו של דבר התוצאות יהיו הטובות ביותר שאנחנו יכולים לדמיין.

פרויקטים אחרונים

אדריכלות במיתר היא תהליך שהרבה פעמים מבינים אותו בסוף

לכל שטח יש את הנתונים שלו. יש את זה שקרוב לים, יש כזה שנמצא על הר, יש מקרים שהשמש לעיתים באה מכיוון אחד ובמקרים אחרים תגיע מכיוון אחר. היתרון העצום שיש לעבודה עם ארכיטקט במיתר הוא שלו יש את הידע איך להפוך את השטח לכזה שניתן להפיק ממנו את התוצאות הטובות ביותר.

תכנון אדריכלי בתים פרטיים במיתר הוא הרבה פעמים האופן בו אנחנו יכולים לקחת את כל המשתנים הללו שקורים למעשה בטבע כל הזמן ולהסב אותם לטובתנו. היכן המקום המתאים ביותר לפתוח חלון ואיפה נכון לשים את המרפסת, מה המקום האולטימטיבי עבור מטבח ואיפה חדר שינה יהיה בדיוק לפי הצרכים של בני הבית .הרבה פעמים קשה למי שמגיע מבחוץ ולא מכיר אדריכלות מבפנים להבין עד כמה יכול להיות גדול השינוי שעושה קיר קטן שזז במעט מנקודה אחת לאחרת.

אדריכלות יכולה לחסוך לכם כסף לאורך זמן

אנחנו עוד נדבר בהרחבה מה כולל מחיר שירותי אדריכלות במיתר אבל אנחנו קודם כל חייבים להגיד כי היום אדריכלות נראית אחרת ממה שנראתה עד לפני לא הרבה שנים. עד לא מזמן, אדריכלות לא התייחסה לעומק לשאלות כמו חיסכון באנרגיה ויצירה של מבנה שלא צריך להפעיל בו הרבה חשמל עבור אור, קירור או חימום.

היום המודעות לחיסכון באנרגיה עלתה באופן דרמטי ומכאן שהרבה פעמים אדריכלות במיתר שנעשית על הצד הטוב יכולה למנוע מכם להוציא יותר כסף על אנרגיה כמו חשמל משום שכאשר זו נעשית נכון היא נעזרת בנתונים הטבעיים של השטח כדי להבטיח לכם בית שמותאם לצרכים שלכם בלי שאתם צריכים לעשות בו דבר. אולי מהצד זה נשמע מוזר, אבל כל מי שמכיר אדריכלות לעומק יודע כי לעיתים כל מה שצריך הוא להוסיף כיוון אוויר נוסף וכבר אין צורך במזגן.

כל היתרי בניה לצד אדריכלות יצירתית במיתר

אדריכלות במיתר היא לעיתים עבודה בירוקרטית שמאפשרת לכם לקבל היתרי בניה במיתר. היום, על פי החוק במדינת ישראל, כדי לקבל היתר בניה עליכם להציג שרטוט מדויק אותו יצר משרד אדריכלים במיתר או אדריכל פרטי. המטרה היא כמובן להבטיח כי הבית יהיה בנוי כמו שצריך ללא כל מפגע או ליקוי.

כמו שכולנו יודעים היטב ענף הבניה אולי יותר מהרבה ענפים אחרים הוא ענף פרוץ לאנשי מקצוע שלא עברו את ההכשרה המתאימה. לכן כדי לקבל היתר בניה לבית חלומותיכם במיתר אין כל ספק כי יש לבקש סיוע ממי שבקיאים בעולם הזה, אדריכלות וכל מה שנוגע לזה.

מה מייחד אדריכלית יוקרה במיתר

היתרון המשמעותי בתהליך יצירה של עיצוב בתי יוקרה הוא העובדה כי הרבה פעמים אנחנו יכולים להתחיל ליצור מאפס מה שכמובן לא בא בחשבון במידה ואנחנו מדברים על עולמות אחרים. עולם האדריכלות של בתי יוקרה הוא עולם מרתק שלמעשה מכתיב את הטרנדים החדשים ביותר שיש היום.

אולי זו הנקודה החשובה ביותר כאשר אנחנו מייחסים את המושג אדריכלות לעולמות הללו. משום שכאשר אנחנו מדברים על אדריכלות פנים אנחנו לא תמיד נבחר לעצב באופן הכי טרנדי שיש. שכן הרבה פעמים, כאשר מדובר על מי שהאמצעים לא בהכרח עומדים לצידם המטרה היא פשוט ליצור בית נאה ונעים בו בני הבית יוכלו להתגורר לאורך שנים ולהיות מרוצים.

כאשר אנחנו מדברים על תכנון בתי יוקרה במיתר אנחנו צריכים לקחת בחשבון את המשתנים שמכתיבים את האופנה המקומית ביחד עם הניסיון באמת לחדש ולהביא משהו אחר שיספק את בני הבית ויתן להם את כל המענה שהם צריכים. המטרה בתהליך של אדריכלות יוקרה במיתר היא בין היתר לא רק ליצור משהו שיתאים היום אלא ליצור כמו בד לבן עליו אתם, בני הבית, יכולים פשוט לצייר בכל פעם מחדש כרצונכם.

אדריכלות היא האופן בו אנחנו משפיעים על הרגשות של כולם

הדרך בה בית מעוצב משפיעה באופן אקוטי על האופן בו בני הבית מרגישים. כאשר נכנס מספיק אור לדוגמה, ההנחה היא שהתחושה תהיה נינוחה, רגועה ונעימה בהרבה. במקום בו קר מדי יהיה פחות נעים וכן הלאה. כלומר, אדריכלות, יצירה של קווי המתאר ממש נותנת לנו את הכוח לתת חיים למקום אותו אנחנו מתכננים בקפידה.

ההקפדה על הפרטים ויצירה של בסיס נכון וטוב היא הרבה פעמים הסוד לעיצוב פנים יעיל, טוב ומוצלח. זה לא שאי אפשר לבצע עיצוב פנים נהדר במקומות רבים, אבל אין מה לעשות, תהליך נכון של אדריכלות מקצועית במיתר הרבה פעמים הופכת את כל תהליך היצירה להרבה יותר נעימה, קלה ופשוטה.

מה היתרון של אדריכלית ומעצבת פנים במיתר?

מטבע הדברים היתרון המשמעותי ביותר של אדריכלית ומעצבת פנים במיתר הוא שהיא יכולה באמת להעביר אתכם את כל התהליך בצורה הטובה ביותר. אדריכלות פנים במיתר היא הרבה פעמים ממש אומנות ואין מה לעשות כאשר אתם עוברים את כל המסע עם איש מקצוע אחד מיומן דיו, הסיכוי שתהיו מרוצים בסופו של דבר הוא גבוה יותר.

מה גם שלאורך כל הדרך אין הפתעות וקל יותר לעמוד בלוח הזמנים. כמובן שתהליך כזה אי אפשר לעבור עם מי שאתם לא בטוחים במאה אחוז שתעשה עבודה מצוינת, אבל בדיוק בשביל זה אני כאן בשבילכם ולמענכם.

להצעת מחיר מותאמת אישית - מלאו את הפרטים!

עלות אדריכל – איך המחיר נקבע?

אדריכלות היא עולם שלם ויש מי שלומדים אותו שנים באוניברסיטה ובמוסדות מובילים כדי לעשות את הכל כמו שצריך מההתחלה ועד הסוף. העלות של איש המקצוע משתנה בהתאם לוותק, יכולות וכמובן בהתאם לסוג הפרויקט.

יש פרויקט קטן יותר ויש אחד גדול יותר שמלווה מההתחלה ועד הסוף וכן הלאה. מטבע הדברים כאשר מדובר על פרויקט גדול המחיר בסופו של יום יוצא משתלם יותר כך שבאמת יש אינטרס משותף לכל הצדדים לשים את הפרויקט כולו בידיים של איש אמון אחד.

אל תשכחו לערוך תיאום ציפיות קודם כל עם עצמכם

אין כל ספק שהיכולת של אנשי מקצוע בתחום הזה היא גבוהה יותר משל כל אדם פרטי מעצם העובדה כי מדובר על מי שראה כבר לא מעט מקרים ויודעת להגיב בהתאם. אבל, חשוב מאוד לערוך לפני הכל תיאום ציפיות עם עצמכם בראש ובראשונה ולהבין מה חשוב לכם. אדריכלות במיתר היא מצד אחד אומנות בה אפשר להיות יצירתיים עד לאין קץ.

אבל מהרגע בו החוזה נחתם ומהרגע בו ההחלטות רקמו עור וגידים ויצאו לדרך קשה מאוד ללכת אחורה. לכן ההמלצה היא תמיד קודם כל לשבת עם דף ועט ולהבין באמת מה הדברים שחשובים לכם יותר מאחרים. מה הדברים שאתם לא יכולים לוותר עליהם בשום מחיר ומה הדברים שאפשר להיות בהם יותר גמישים?

אתם כמובן יותר ממוזמנים לחפש באפליקציות השונות מראי מקום ודוגמאות שיאפשרו לכם להגיד בקול רם בדיוק מה אתם הייתם רוצים שיהיה בסופו של דבר במקרה שלכם. אין אדריכל במיתר שלא ישמח להבין גם בעיניים מה בדיוק הסגנון שאתם מכוונים אליו.

לוח זמנים תמיד יכול להשתנות

כשעובדים עם איש מקצוע מנוסה הרבה פעמים לוח הזמנים תואם במידה רבה את התכנון המקורי. אבל בענף הבניה כמו בענף הבניה יש תמיד מקום לשינויים. אדריכלות במיתר היא עסק מורכב שהעבודה בה תלויה בספקים שונים ובהרבה מאוד אנשי מקצוע. לכן אתם חייבים לקחת בחשבון את השינוי האפשרי בלוחות הזמנים.

גם אדריכלית יוקרה במיתר וגם כאשר מדובר על מי שעושה פרויקטים קטנים יותר, לוח הזמנים תמיד יכול להיות נתון לשינויים שההמלצה היא כמובן לקבל אותם באהבה. אגב, גם בשאלת התקציב תמיד נכון להשאיר עוד סכום מסוים שיהיה שם שמא יתרחשו הפתעות לא צפויות שתמיד יכולות להתרחש.

שירותי אדריכלות במיתר – עם ניסיון ויכולת מוכחת בשטח

אני, אסתי איפרגן מגיעה עם יכולות וידע המעוגנים בשטח. מבינה את התחום ויודעת בדיוק איך להניע פרויקט מהכתוב אל הממשי. אדריכלות היא העולם בתוכו אני שוחה היטב ולכן נמצאת כאן כדי לקחת אתכם ביחד איתי. אני מאמינה שבמרחב בו מרגישים טוב אפשר ליצור באמת ואפשר להגיע רחוק. אתם יותר ממוזמנים לבוא איתי למסע ולראות ביחד איך אנחנו יכולים להפוך את החלום שלכם למציאות.

אני משתדלת כל הזמן לשמור על מחירים נוחים ומשתלמים מתוך תפיסת עולם שרואה בלקוח את המרכז. אם אתם מחפשים שירותי אדריכלות במיתר והסביבה אני זמינה עבורכם בטלפון או דרך האתר ומחכה לשמוע בדיוק מה אתם צריכים. בין אם מדובר על בית עסק או בית פרטי.

5/5 - (19 דירוגים)

שאלה מצוינת! אדריכלות היא בעצם אומנות הבנייה ועוסקת ביצירה ותכנון של מבנים וחללים. 

אם מעניין אתכם לדעת עוד אני מזמינה אתכם להיכנס לאתר ולקרוא את המאמר המלא >>

לעיתים נדמה שאדריכלות ועיצוב פנים הם דבר אחד. נכון שלעיתים מדובר בתחומים חופפים ובלתי ניתנים להפרדה.

ניתן לומר שההבדל העיקרי והמשמעותי ביניהם הוא אופי העבודה.

אדריכלות הינו תחום רחב ומתפרס על תחומי אחריות גדולים יותר ומתבצע ברובו בעבודה משרדית, בעוד שעיצוב פנים הינו ספציפי יותר וממוקד ומתבצע בעבודת שטח מרובה.

למאמר המלא היכנסו לאתר וקראו בעצמכם :)

Picture of אסתי איפרגן
אסתי איפרגן

הינה בעלת משרד לאדריכלות ועיצוב פנים המספק מגוון שירותים מקצועיים בתחום, בעלת וותק של 15 שנים וניסיון רב במבחר פרויקטים.

תוכן עניינים
שירותים נוספים
צור קשר

מחפשים שירותי אדריכלות? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5
מידע נוסף שיעניין אותך
אזורי שירות נוספים
דילוג לתוכן