רועי ואסתי איפרגן אדריכלות

אדריכלות מודרנית

אדריכלות היא הכלי שלנו להפוך חלל לנעים יותר וכזה שמאפשר לדיירים שבו או העובדים בו להרגיש טוב יותר. אדריכלות מודרנית היא עוד סקטור, עוד אופן פעולה בו אנחנו יכולים להתייחס לבית או לחלל שנמצא ברשותינו.

מה אתם צריכים לדעת על אדריכלות מודרנית?

אדריכלות מודרנית, בניגוד לאדריכלות הנשענת על אלמנטים קלאסיים היא אדריכלות בה המטרה היא בראש ובראשונה ליצור מבנה פרקטי העונה לצרכיו של הלקוח. אדריכלות מודרנית היא לא אדריכלות שמטרתה להגזים או ליצור מבנה מונומנטליסטי שיוצר רושם, המטרה של אדריכלות מודרנית היא בראש ובראשונה ליצור מבנה שיגרום לדיירים שבתוכו להרגיש נוח ושהחלל ממלא את הפונקציה הרלוונטית עבורם.

אדריכלות מודרנית לבתים פרטיים

אני, אסתי איפרגן, בעלת משרד לאדריכלות ועיצוב הפנים ונמצאת קרוב לחמש עשרה שנים. כבר חמש עשרה שנים שאני עובדת ביצירה של חללים המותאמים ללקוחות שלי, כאלו שנותנים תחושה אמיתית של נוחות ושייכות עבור מי שמתגורר בהם.

אדריכלות מודרנית היא אדריכלות הנשענת על הניסיון האמיתי ליצור עבור הלקוחות מרחב נעים ונוח לעבודה, מגורים וכל דבר אחר. אם אתם רוצים לקבל סיוע אתם מוזמנים ליצור קשר. אם אתם רוצים לשמוע עוד על אדריכלות מודרנית, זה הזמן להמשיך לצלול לעובי הקורה.

פרויקטים אחרונים

איך ניגשים לפרויקט של אדריכלות בסגנון מודרני?

כאמור המטרה של אדריכלות מודרנית בראש ובראשונה הוא ליצור מרחב בו נוח לדיירים או לעובדים בהתאמה. אדריכלות מודרנית היא אדריכלות בה אנחנו מנסים לתת מענה פונקציונאלי תוך ניצול מירבי של שטח ואנרגיה.

הסיבה בגינה אדריכלות מודרנית דוגלת הגישה הזו נעוצה עמוק בהיסטוריה של עולם האדריכלות, כאשר בעבר המטרה של אדריכלות הייתה לפאר ולקדש את שמו של המלך או העשיר שהיה בעל הנכס. היום, בימים בהם אין מי שלא חי בתוך בית, גם פשוטי העם, אדריכלות מודרנית באה ללמד איך מנצלים את האנרגיה בצורה הטובה ביותר.

בתהליך של אדריכלות מודרנית אנחנו נתייחס לשני אלמנטים מרכזיים. הראשון נתייחס לשטח ונבין כיצד אנחנו יכולים לנצל אותו באופן הטוב ביותר. במשפט השני ננסה להבין מהלקוחות מה הדברים שחשוב להם לקבל מהחלל אותו אנחנו יוצרים.

כאן נפרט על שני האלמנטים הללו בהרחבה.

התאמה לצרכים של הלקוח

כאמור, אדריכלות מודרנית היא עולם שלם בו אנחנו מייצרים ובונים חלל שתפקידו הוא לענות לצרכים של הלקוח. הלקוח יכול להיות בעל עסק שרוצה לייצר מרחב בו הלקוחות יכולים להרגיש בנוח והעובדים יכולים לעבוד בקלות. הלקוח יכול להיות בעל משפחה שרוצה למצוא את הדרך לשלב בין הצרכים של הילדים לצרכים של ההורים בתור זוג נשוי.

אדריכלות מודרנית כאמור מתאפיינת בניצול מלא של האנרגיה. המטרה תהיה ליצור חללים שונים תוך ניצול מלא של השטח כאשר הדרך הטובה ביותר לנצל את השטח היא על ידי צורות גאומטריות של קווים ישרים. לא בכדי אדריכלות מודרנית מתאפיינת בעיקרה בקווים ישרים שכן אלו מנצלים את השטח באופן הטוב ביותר בניגוד לקווים מעוגלים שלעולם יפספסו חללים שונים ברחבי הבית או הנכס.

נתייחס לשטח ונוציא ממנו את המיטב

כמו שאמרנו, החלק השני בתחילת העבודה יהיה להתייחס לשטח. אדריכלות מודרנית היא עולם שלם בו מקדשים אולי יותר מכל את הסביבה. היום אנחנו יודעים ככלל כי לנו, בני האדם, יש את הכוח לנצל את השטח באופן כזה שלא יפגע.

לכן חשוב מאוד לנצל את כיוונה של השמש, כיוונה של הרוח ועוד כדי ליצור וויסות טבעי שיאפשר לדיירים בבית לא להפעיל מכשירי חשמל שתפקידם לחמם את המרחב או לקרר אותו תלוי מזג האוויר. המטרה בראש ובראשונה היא ליצור בית או חלל בו המרחב עצמו מצליח ליצור וויסות טבעי של הטמפרטורה כך שהניצול של האנרגיה יהיה הכי טוב שאפשר.

כמובן שהכלל הזה נכון גם לגבי תאורה שצריכה מצד אחד להיכנס באופן טבעי כמה שיותר ומצד שני לא צריכה להכניס גם כמויות גבוהות של קרינה שכמובן מחממות את המרחב יתר על המידה.

להצעת מחיר מותאמת אישית - מלאו את הפרטים!

אדריכלות פונקציונלית ליצירת מרחב מודרני ונעים

עצם העובדה כי אדריכלות מודרנית היא אדריכלות ששמה על נס את השימוש במרחב ואת הניצול שלו לא אומרת כי המטרה של אדריכלות מודרנית שונה מזו של כל אדריכלות רגילה. בכל מקרה המטרה היא ליצור מרחב נעים ונוח עבור הלקוח ועבור הדיירים או העובדים שנמצאים במרחב הזה בכל יום מחדש.

המטרה היא אותה מטרה בעולם האדריכלות, לקחת את הכלים שיש לנו בידיים וליצור עבור הלקוחות שלנו סביבה נעימה מתוך אמונה חזקה כי לנו יש את הכוח להפוך את החיים של הלקוחות שלנו טובים ונעימים יותר.

אין כמעט מקום בעולם בו אין התייחסות אמיתית למשמעות של בית נאה על האופן בו האדם מרגיש בסופו של יום. אנחנו, אלו שעובדים בתחום יכולים להיות אלו שמשתמשים בכלים שלנו כדי לעזור ללקוחות שלנו להגיע לנקודה טובה יותר כבר היום.

אני, אסתי איפרגן מחכה לכם בטלפון או באתר.

5/5 - (8 דירוגים)
דילוג לתוכן