רועי ואסתי איפרגן אדריכלות

אדריכלים בבני ברק

כל חלל בו אנחנו מבלים משאיר עלינו רושם מסוים, לעיתים אנחנו אפילו לא מצליחים להבחין עד כמה העיצוב משפיע על הבחירות הקטנות שאנחנו עושים בכל יום מחדש, על האופן בו אנחנו מרגישים בכל רגע. אדריכלים בבני ברק הם מי שיש להם את הכוח להשפיע על האופן בו נרגיש בתוך המבנה.
אדריכלים

במה עוסקים אדריכלים בבני ברק?

העבודה של אדריכלים בבני ברק מתפרסת על פני כמה תחומים, הראשון והמוכר הוא עיצוב של אדריכלות חוץ בתים פרטיים. זה יכול להיות בניין וזה יכול להיות עיצוב של בית קרקע במושב או קיבוץ. התחום השני בו עוסקים אדריכלים בבני ברק הוא במתן סיוע עבור הוצאת היתרי בניה או רישוי עסקים, תלוי במקרה.

אמנם מדובר על מה שמשיק באופן הדוק לתחום הראשון בו פתחנו, אבל כאן אנחנו מדברים על תרגום של התכנון האדריכלי שנועד לשרת את הלקוח לרשויות שצריכות לאשר את התכנית.

התחום האחרון בו עוסקים אדריכלים בבני ברק הוא מתן מענה למוסדות ציבוריים ולבעלי עסקים. כאמור, לא מדובר על עבודה שונה לחלוטין מזו שנעשית עבור בעלים של בתים פרטיים, אבל כן מדובר על תחום שלם של ידע אותו צריך להכיר על מנת שניתן יהיה לתת את המענה הטוב ביותר בכל פעם.

פרויקטים אחרונים

האם העבודה של אדריכלים בבני ברק שונה ממקומות אחרים בארץ?

היינו רוצים לחשוב שהעבודה של אדריכלים בבני ברק דומה לעבודה של כל אדריכלים בכל מקום אחר. החוק במדינת ישראל קובע כי כל מבנה חדש שנבנה חייב להכיל ממ"ד, ותקנות מסוימות שנדרשות בכל מקום בארץ. כמובן שלכל איזור יש את הדגש שלו הן מבחינת מזג האוויר והן מבחינת ההיסטוריה העיצובית של המקום או מבנה הקרקע וכדומה.

כמה זמן עורכת העבודה של אדריכל בבני ברק?

כל מי שמגיע מעולם האדריכלות יודע כי בפתח של כל פרויקט חדש חשוב לנשום עמוק ולהתכונן למסע משותף שיכלול שלבים רבים בדרך עד לקבלת המוצר הסופי. בהתחלה עלינו להבין באיזה סוג של פרויקט מדובר, האם עלינו לתכנן בניה מההתחלה על שטח ריק, מה שכמובן ידרוש מאיתנו להכיר את הנתונים של השטח, במקרים אחרים, של תכנון אדריכלי על גבי נכס קיים, אנחנו נידרש לצלול לעומק הקורה וליצור תכנית שתתאים למקרה כזה.

בהמשך נגיש את התכנית כדי לקבל היתר בניה שייתן לנו את האות להתחיל בעבודה בשטח. העבודה למעשה לא מסתיימת עד שהפרויקט מסתיים בהצלחה. כמו שניתן להבין מהתיאור, מדובר על עבודה שעורכת מספר חודשים בדרך כלל.

אילו טיפים יסייעו למי שמחפשים אדריכלים בבני ברק?

קודם כל, כמו שאמרנו, העבודה של אדריכלים בבני ברק עורכת מספר חודשים בהם הלקוח נמצא בקשר עם האדריכל על בסיס יומי. מכאן ההמלצה הראשונה היא למצוא אדריכל בבני ברק שאתם מרגישים איתו בנוח, מי שאתם סומכים עליו שייתן לכם שירות אדיב ונעים לאורך כל הדרך. הטיפ השני הוא לעבור על תיק העבודות של האדריכל לבתים פרטיים, לערוך שיחת היכרות ולספר על הפרויקט שלכם. בדרך כלל, השיחה בשילוב בחינה של תיק העבודות תאפשר לכם להבין האם מדובר על בעל מקצוע שרואה איתכם את הדברים עין בעין.

איך מתמחרים עבודה של אדריכלים?

טווח המחירים של אדריכלים בבני ברק הוא רחב משום שכל פרויקט דורש מענה אחר ומכאן גם המחירים משתנים ממקרה אחד לאחר. בגדול אנחנו מדברים על עבודה שמתחילה בטווח מחירים של 1500 ₪ בממוצע לפגישת ייעוץ ויכולה להגיע עד עשרות אלפי שקלים עבור פרויקט הדורש תכנון והיתר בניה.

כאמור, מדובר בדרך כלל על תהליך שלוקח פרק זמן ארוך ועל עבודה שלא מתרכזת רק בתוך המשרד, לא פעם על האדריכלית להגיע לשטח, לראות את התנאים של המבנה העומד לשיפוץ ועוד. על מנת שהעבודה של אדריכלים בבני ברק תיעשה בצורה טובה הם צריכים להיות מושקעים בתהליך והמחיר עבור העבודה יהיה בהתאם'.

להצעת מחיר מותאמת אישית - מלאו את הפרטים!

האם כדאי לחתום על חוזה עם אדריכלים בבני ברק לפני היציאה לדרך?

וודאי. כל אדריכל מקצועי שמכבד את עצמו שולח הצעת מחיר מסודרת ומפורטת בה אתם יכולים לראות מה המחיר עבור כל חלק של העבודה ומה יהיו המחירים על משתנים בלתי צפויים לאורך הדרך. אני אסתי איפרגן אדריכלית ומעצבת פנים אשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא אדריכלי ועיצוב כאחד. משרדנו מספר מגוון של שירותים החל מהיתרי בניה ורישוי עסקים ועד הסדרת חריגות בניה בדיעבד.

אני כאן לשירותכם ומחכה להגשים עבורכם את החלום

השאירו פניה דרך הטלפון או אתר האינטרנט וגם אתם תוכלו להתחיל תהליך של תכנון ועיצוב בית או כל פרויקט אחר. אשמח לקחת אתכם איתי למסע. אני מאמינה כי בית שנראה טוב ופועל על פי חוקי הבניה יכול לשנות באופן דרמטי את איכות החיים.

5/5 - (23 דירוגים)

שאלה מצוינת! אדריכלים הם כאלה שמומחים במגוון סגנונות שונים ובעלי חוש עיצובי מפותח ותכנון אדריכלי מקצועי. כמו כן, כאלה שיש באמתחתם תיק עבודות מרשים והמלצות בלי סוף

אם מעניין אתכם לדעת עוד על אדריכלים אני מזמינה אתכם להיכנס לאתר ולקרוא את המאמר המלא >>

לפני שאתם רצים לבחור אדריכל/ית כדאי שתבחנו כמה דברים על מנת לדעת אם בעל המקצוע שלפניכם הוא זה שחיפשתם.

למאמר המלא היכנסו לאתר וקראו בעצמכם :)

דילוג לתוכן