רועי ואסתי איפרגן אדריכלות

אדריכלית ביבנה

אני, אסתי איפרגן, במקצוע האדריכלות כבר כמעט חמש עשרה שנים, חיה ונושמת את התחום בכל יום מחדש. הייתי חלק מתהליך של תכנון ועיצוב בית פרטי אינספור פעמים במהלך עבודתי כמו גם הייתי חלק מפרויקטים מגוונים של תכנון מבני ציבור. בתור אדריכלית ביבנה אני יודעת עד כמה המבנה והצורה שהוא בנוי יכול להשפיע באופן עמוק על החיים של הדיירים מתקיימים בתוכו.
אדריכלית

אדריכלית ביבנה – כך תבחרו את המתאימה ביותר

אם אתם מחפשים אדריכלית ביבנה אני רוצה להזמין אתכם אל מאחורי הקלעים של העולם ממנו אני מגיעה. ביחד נבין מי זו אדריכלית מקצועית, מה היתרון בלהיות אדריכלית ומעצבת פנים גם יחד ואיך הסביבה בה אנו חיים יכולה להשפיע באופן עמוק על האופן בו אנחנו מרגישים בחיים הפרטיים שלנו ובחיי העבודה גם כן. אם אתם מעוניינים לשמוע עוד זה הזמן שלכם לקרוא את המאמר הבא.

כמה פרטים חשובים על תכנון ובניה

עבודה של אדריכלית ביבנה היא אמנם עבודה יצירתית הכוללת לא מעט פרטים ואת העונג להפוך מקום שומם למקום בו ניתן לחיות, לעבוד וליצור. אבל חשוב להגיד באותה הנשימה כי אדריכלית מנוסה ביבנה היא קודם כל מי שעוזרת ללקוחות שלה לעבור את התהליך הדרוש כדי לקבל היתרי בניה. כך שאם אתם מעוניינים בכך אין כל ספק כי עליכם לבחור אדריכלית מצוינת שתיתן לכם את המענה במישור הזה.

פרויקטים אחרונים

מה היתרונות של אדריכלית ומעצבת פנים?

אדריכלית ביבנה היא מישהי שכמובן העבודה שלה משיקה עם עיצוב פנים אבל בואו נעשה סדר ונבין מה בכלל כוללת עבודה של אדריכלית. אדריכלית ביבנה היא מי שהתפקיד שלה הוא לשרטט את קווי המתאר של הבית או הבניין. תכנון אדריכלי הוא תהליך בו בוחנים את התשתיות של המבנה, מחליטים איפה להציב את הקירות, מחליטים איך ליצור את החלל באופן כזה שיתאים לדיירים החדשים בדיוק ואין זה משנה כרגע האם מדובר על תכנון ועיצוב בית צמוד קרקע או שמא מדובר על תכנון אדריכלי לבית פרטי ומשרדים.

הרעיון הוא לבנות את הבסיס כדי שלתוכו נוכל ליצוק את התוכן בדמות עיצוב פנים למגורים או עיצוב חללים מסחריים. אדריכלית היא כאמור מי שעברה את ההכשרה המתאימה ומכירה את החומרים מהם ניתן ליצור את הבית באופן כזה שיישאר יציב וייתן את המענה הדרוש גם שנים קדימה.

אמנם אדריכלית ביבנה היא מי שעוסקת בין היתר באומנות, אבל יותר חשוב מזה הוא כמובן הביטחון האישי שלכם. אם מדובר על אדריכלית שלא מכירה את חוקי הבניה היטב ולא מודעת לחשיבות העצומה שיש לבניה בטוחה הרי שמדובר על מי שלא יודעת לבצע את העבודה שלה היטב ויש להישמר ממנה בהחלט.

אדריכלית ביבנה קודם כל תקשיב לחלומות ולרצונות שלכם

תכנון בתים פרטיים או תכנון בתי יוקרה כמו גם אדריכלות מודרנית הם תהליכים הכוללים בחינה של הצרכים של בני המקום בין אם הם עובדים ובין אם הם דיירים מין השורה והתאמה של החלל לצרכים שלהם. התפקיד של אדריכלית ביבנה הוא להחליט מה השטח שאנחנו מקציבים עבור כל חלל.

יש בתים בהם למשל ניצור חלל משותף גדול וחדרים קטנים יחסית אם מדובר על משפחה קטנה למשל או אם מדובר על משרד בו בעלי העסק מעוניינים ליצור אינטראקציה בין העובדים בחיי היום יום של המשרד. במקרים אחרים למשל תפקיד של אדריכלית יוקרה ביבנה יהיה למצוא את הדרך לשלב בין החלק החיצוני של הבית השמור לאורחים ובין החדרים האינטימיים במטרה לאפשר לבעלי הבית להרגיש מצד אחד נוח ומהצד השני שיש להם מה להציג לראווה.

אין כל ספק כי גם תכנון בית פרטי ביבנה וגם תכנון של מרכזי מסחר דורש יד יצירתית וניסיון שיאפשר לכל הנוגעים בדבר למצוא את הפתרונות היעילים והנוחים ביותר בכל פעם מחדש.

למה אדריכלות ועיצוב פנים הולכים יד ביד?

תפקיד של אדריכלית ביבנה הוא בראש ובראשונה להסתכל על החלל, לעומת זאת כאשר מדובר על מעצבת פנים לבית קטן, עיצוב מסעדות או עיצוב משרדים העבודה של אותה אדריכלית נפגשת עם עולם העיצוב שכן עולם העיצוב הוא פשוט נשען באופן מובהק על הדרך בה נקבעו הקירות והתשתיות.

למשל, אם הסלון הוא סלון מלבני מוארך, אדריכלית ביבנה יכולה להחליט שיהיה כזה מכל מיני סיבות, החל משאלות שנוגעות לתקציב וכלה בנושאים שקשורים להיתרי בניה ותשתיות. כאן התפקיד של מי שמעצבת את החלל הוא למצוא פתרונות באמצעות רהיטים שיאפשרו יצירה של סלון נעים ונוח למרות המגבלות.

אדריכלית אולי לא תבחר את הספה אבל היא כן תמיד תסתכל ותכיר בנקודות התורפה שאם לומר את האמת, נמצאות פשוט בכל בית ולא ניתן לחמוק מכך.

שאלת השאלות: האם אדריכלית או מעצבת פנים?

אם אתם מתלבטים האם לבחור אדריכלית או לבחור מעצבת פנים אנחנו נגיד שאין פשוט תשובה טובה. מהצד האחד אין כל ספק כי התפקיד של מעצבת פנים, בין אם מדובר על עיצוב פנים יוקרתי ובין אם מדובר על מעצבת פנים בכללי, תהפוך כל מרחב לכזה שנראה טוב יותר, מה שמנצל את התנאים בשטח ליצירה של מקום בו אתם מעוניינים לבלות.

אבל מהצד השני, אדריכלית ביבנה נותנת לכם שירות שאתם לא יכולים למלא בו את החלל בעצמכם. אתם לא יכולים להגיד לעצמכם שזה לא נורא ולא להיעזר במי שמכונה אדריכלית משום שבלי האישור שלה לא תקבלו אישורי בניה ותמצאו את עצמכם בבעיה רצינית.

אדריכלית ביבנה כאמור היא מי שהתפקיד שלה הוא בין היתר לעזור לכם לעבור את המנגנונים הלא פשוטים של המערכת הבירוקרטית הישראלית, ההמלצה שלנו היא פשוט לאפשר לה לעבור אתכם את המסע הזה כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

מה זו אדריכלות מודרנית?

כל אדריכלית ביבנה מכירה את הסגנון הזה והיום עוד ועוד מבקשים מנשות מקצוע רבות להבין מה זו אדריכלות מודרנית. מדובר על אדריכלות שיש בה שני גורמים מרכזיים שנתנו לה את שמה:

  1. מדובר על אדריכלות שנשענת על טרנדים ועל האופן בו הדברים נראים עכשיו מה שכמובן משתנה כל הזמן בעל פעם מחדש.
  2. אדריכלית שעוסקת ביצירה של אדריכלות מודרנית הרבה פעמים תכיר את המושגים החדשים שעוסקים בקיימות. כלומר באופן בו ניתן לבצע תכנון של פרויקט אדריכלי תוך שמירה מקסימלית על איכות הסביבה. החל מהחומרים שמהם מורכב הבית וכלה ביכולת של כל אדריכלית מובילה ביבנה להכיר בנקודות התורפה שיש בכל בית ולטפל בהן.
  3. בין אם מדובר על יצירה של בית בו יש כמה כיווני אוויר מה שמוריד באופן דרמטי את הצריכה של מזגן, בין אם מדובר על השקעה נאותה בבחירה של כיוון החלונות כדי להכניס אור הביתה מצד אחד ולהוריד את הקרינה שנכנסת לבית מהצד השני כדי שוב, למנוע הדלקה מיותרת של אור או מזגן וכן הלאה.

להצעת מחיר מותאמת אישית - מלאו את הפרטים!

למה אדריכלית פרטית ביבנה עדיפה על משרד אדריכלים?

אין כל ספק כי משרד אדריכלים בדרך כלל ייתן לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים בלי יותר מדי בעיה. כאשר אתם פונים לשירות של משרד אדריכלים אתם לא תמצאו את עצמכם מתמודדים שוב ושוב עם חוק התכנון והבניה, לא תמצאו את עצמכם נאבקים למצוא אדריכלית ביבנה שתעבוד אתכם ועוד.

אבל כאשר אתם מוצאים אדריכלית מנוסה ביבנה שיכולה באמת לתת לכם את המענה שאתם מחפשים ככל הנראה הסבירות שתקבלו את המענה המלא באופן הטוב ביותר האפשרי הוא גבוה יותר. ככה זה כשמקבלים שירות פרטי ואישי, הסיכוי שתקבלו את המענה המלא מותאם בדיוק לצרכים הייחודיים שלכם עולה באופן דרמטי.

כמה מילים על המחיר של אדריכלית ביבנה

אדריכלית ביבנה לוקחת סכום כסף שמאפשר לה ללוות אתכם לאורך התהליך. אסור לכם לשכוח כי מדובר על תהליך בו לא מדובר על מפגש אחד או שניים, זו גם לא עבודה שמתרחשת בין שמונה בבוקר לאחרי הצהריים. אדריכלית ביבנה כמו גם מעצבת פנים לחללים קטנים עובדת לאורך הפרויקט מסביב לשעון וכל הזמן.

היא זמינה עבור כל הפרטים הקטנים, היא נמצאת כאן כדי להבטיח שהתוצאה שתתקבל תהיה הטובה ביותר, היא עוזרת לכם לתאם את כל מה שצריך מול הספקים על ידי זה שהיא נותנת לכם את הידע המקצועי הדרוש בזמינות גבוהה. שלא נדבר על ההכשרה שהיא תמיד ארוכה ומייגעת.

כך שגם אם נדמה כי אותה אדריכלית לוקחת הרבה כסף יחסית דעו לא רק שמדובר על הוצאה חד פעמית אלא שבסופו של יום אתם באמת מקבלים פשוט שירות מעולה בתמורה למחיר.

אם אתם מחפשים אדריכלית ביבנה אני אשמח לעזור

אסתי איפרגן עובדת בתחום כבר לא מעט שנים ויודעת לעבוד עם מגוון האוכלוסייה ביצירה של בתים, בתי מגורים כמו גם בתי עסק באופן המקצועי והאיכותי ביותר שיש. אני מזמינה אתכם להיות איתי בקשר דרך אתר האינטרנט שלי ודרך מספר הטלפון כדי לקבל שירות מקצועי ואדיב בכל זמן.

5/5 - (23 דירוגים)

שאלה מצוינת! עבודה של אדריכלית היא אמנם עבודה יצירתית הכוללת לא מעט פרטים ואת העונג להפוך מקום שומם למקום בו ניתן לחיות, לעבוד וליצור.

אם מעניין אתכם לדעת עוד על תפקידה של אדריכלית אני מזמינה אתכם להיכנס לאתר ולקרוא את המאמר המלא >>

לפני שאתם רצים לבחור אדריכל/ית כדאי שתבחנו כמה דברים על מנת לדעת אם בעל המקצוע שלפניכם הוא זה שחיפשתם.

למאמר המלא היכנסו לאתר וקראו בעצמכם :)

דילוג לתוכן