רועי ואסתי איפרגן אדריכלות

אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים

בכל תהליך בניה יש כמובן חלקים בירוקרטיים בלתי נמנעים. אתם לא הראשונים ולא האחרונים שעוסקים בנושאים כמו היתרי בניה, רישוי עסקים ועוד. כאדריכלית ומעצבת פנים בלהבים רוצה לרגע לקחת אתכם לסיבות שהביאו אתכם לצאת לדרך.
אדריכלית ומעצבת פנים

ראשית – מה מעניין לדעת על אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים

אסתי איפרגן אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים העובדת בתחום כבר קרוב לחמש עשרה שנים בחריצות ובנחישות. מאמינה כי אין מקום שלא ניתן להפוך אותו יפה, נעים ומזמין. בין אם מדובר על תכנון ועיצוב בית פרטי ובין אם אנחנו מדברים על תכנון משרדים, כך או אחרת העבודה שלי היא להפוך את המקום בו אתם חיים לנעים יותר ולכזה שמאפשר לכם לחיות, ליצור, לשמוח ולהרגיש ביטחון ואהבה.

בתור אדריכלית תכנון משרדים אני יודעת עד כמה סביבת העבודה יכולה להיות דרמטית לעבודה טובה וחרוצה של העובדים, בתור אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים של בתים פרטיים אני מכירה בחשיבות שיש לסביבה על האופן בו כל אחד מאיתנו מרגיש בתוכה. במאמר הבא נדבר על תכנון פנים ועל הדרך לעשות את זה נכון.

החוק הראשון הוא לעבוד מסודר ומתוכנן

החוק הראשון של מעצבי דירות הוא קודם כל לעבוד מסודר. משום שאני מלווה תהליכים ארוכי טווח של לקוחות רבים ניתן ממש לראות את ההבדל בין עבודה מסודרת בה קודם כל מחליטים מה לעשות ורק אז יוצאים לדרך ובין עבודה שנעשית ללא מחשבה מוקדמת וללא תכנון מסודר.

אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים יכולה להעיד על כך שבדרך כלל עבודה לא מסודרת מביאה לבזבוז של זמן וכסף יקרים. אי אפשר ליצור חלום אם אנחנו לא יורדים לעומק של התשתיות ומנסים להבין מה הגורמים השונים שמובילים בסופו של דבר לתוצאה הסופית.

פרויקטים אחרונים

תכנון אדריכלות פנים בלהבים הוא האופן בו אנחנו מתאימים את הבית ללקוח

תכנון אדריכלות פנים של אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים זו פעולה שקודמת כל עושה איזה סינכרון בין מה שהשטח מביא לנו ובין הצרכים השונים של הלקוח. שכן לפני שאנחנו מדברים על הום סטיילינג ועל המיקום המדויק של העציץ בסלון אנחנו צריכים לדבר קצת על המשתנים שמשפיעים על תכנון אדריכלי רגע לפני שאנחנו יורדים לשטח.

שכן לא פעם קשה לשים לב לזה אם אתם לא באים מהתחום, אבל אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים יכולה להעיד על כך שהאופן בו מתחם מסוים בנוי משפיע באופן דרמטי על היכולת להפוך את החוויה של בני המקום נעימה יותר ולו כי נתנו להם את האופציה להתנהל בצורה יותר נעימה ויותר מסודרת.

לדוגמה, אם אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים מייצרת תכנון כזה שנותן ללקוחות שלה את האופציה נניח לעשות כביסה בשעה שהן מחכות שהסיר עם המים יתחמם, זו הדרך בה אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים יכולה לשנות את ההתנהלות היום יומית ולהפוך אותה קלה ונעימה יותר. אדריכלית מקצועית היא מי שיודעת לקחת את הנתונים בשטח ולהתאים אותם לצרכים המשתנים של בני הבית על ידי בחירה של גודל החדרים ועל ידי חלוקה נכונה של המשאבים בבית.

מה מבחין בין אדריכלות קלאסית ובין אדריכלות מודרנית?

אני שומעת הרבה מאוד פעמים לקוחות 'זורקים מושגים' שהם לא ממש מבינים ושמעוררים בלבול. הרבה פעמים עולה המחשבה כי פער בין סגנונות עיצוב פנים היא דרמטית אבל האמת היא כי לפחות במישור האדריכלי ולאחר מכן גם במישור העיצובי אנחנו אמנם מדברים על הבדלים אבל לא הבדלים מהותיים.

אדריכלות קלאסית בגדול היא אדריכלות שמתאימה לבני המשפחה או לבעלי העסק ומאפשרת לכל מי שנמצא בבניין להרגיש טוב יותר בתחומו. אדריכלות מודרנית לעומת זאת זו אדריכלות המושפעת בין היתר מהטרנדים המשתנים בעולם העיצוב.

לעיתים הטרנד יכול להיות שימוש בקווים נקיים, לעיתים הבחירה היא של צבעים מונוכרומטיים וכן הלאה. מה שאתם לעומת זאת צריכים להבין הוא שהתפקיד הראשון של אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים הוא ליצור מתחם שיתאים לצרכים שלכם ולחלומות שלכם. מהצד השני, המטרה של אותו עיצוב אדריכלי הוא לאפשר לכם לעשות בכל פעם שינויים בהתאם לצרכים שלכם.

תכנון אדריכלי לבית פרטי בידי אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים

הרי בסופו של יום כאשר אנחנו מדברים על תכנון אדריכלי לבית פרטי או למשרד אנחנו בדרך כלל מדברים על תהליך שאמור להתרחש פעם אחת ולא משהו שיחזור על עצמו כל כמה זמן שהרי כולנו יודעים היטב כי תכנון אדריכלי הוא תהליך יקר ובעיקר לא משהו שאפשר לעשות בכל יום.

לכן, בחרו אדריכלית ומעצבת פנים מנוסה בלהבים, שתמיד אשאיר מקום לשינויים. כלומר, המטרה היא לפחות בפן האדריכלי הוא ליצור מבנה שיתאים עבור מגוון רחב של אפשרויות ורק כאשר נכנסים לעובי הקורה, לרגעי העיצוב, אז אני כבר אשתמש בכלים שלי כדי לאפשר עיצוב על פי הצורך ובהתאם לנדרש.

למה כל כך חשוב לבחור אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים?

העבודה שלי בתור אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים היא לדאוג לכך שהצרכים שלכם יתממשו במלואם בתוך הקונסטלציה של הבית שלכם. הנקודה היא שהרבה פעמים קשה כמעט לדמיין כמה עבודה זה לתכנן בית. כמה דגש צריך לשים למעשה על כל פרט ופרט. החל מהבחירה של זווית הקירות ועד בחירה שנוגעת לתשתיות עצמן.

לכן, אני תמיד אומרת בפה מלא כי אין שום דבר שיכול באמת להחליף את הניסיון. בסופו של יום כאשר אתם פונים לאדריכלית ומעצבת פנים בלהבים עבור שרטוט ותכנון אדריכלי אתם קודם כל רוצים לדעת שבאמת כל התהליך יעבור חלק. שספקים שונים לא יאכזבו ויגיעו בדיעבד, שלא יהיו הפתעות לא נעימות ועוד. זה בדיוק הדבר אותו אני, אדריכלית ומעצבת פנים יכולה להבטיח לכם ממש בלב שלם.

היעזרו באיש מקצוע אחד לאורך כל הדרך

זה לא משנה אם אתם פונים עבור עיצוב וילות יוקרה או עבור עיצוב דירה מודרנית, בסופו של יום המטרה היא לאפשר לכם ליהנות מהמוצר, שתמצאו את עצמכם בבית בו אתם באמת מעוניינים לחיות. היתרון של איש מקצוע אחד הוא שהיכולת לתאם ציפיות מההתחלה ולהיות בטוחים כי התהליך יתממש במלואו עד לאחרון הפרטים, הופך גדול יותר באופן משמעותי.

אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים היא באמת מישהי שיכולה להפוך את הרצונות שלכם ואת הצרכים שלכם למה שקורם עור וגידים במציאות. מה גם שכאמור, אין תהליך בניה של בית או עסק שלא כולל התמודדות עם הפרטים הכי קטנים ומתן מענה לשורה של בעיות. אין כל ספק כי עבור אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים ההתמודדות הבירוקרטית פחות מורכבת מאשר למי שמתחילים את דרכם עם כובע של אחד מאנשי המקצוע ולא עם שניהם.

אל תשכחו כי חוקי הבניה במדינת ישראל דורשים אישורים

במדינת ישראל לא כל בעל מקצוע יכול לבנות בהיקפים גדולים. לשם כך נדרש בעל המקצוע להיות בעל רישיון והוא צריך להיות בעל ההכשרה המתאימה לכך. גם כאן אין כל ספק כי למי שעובדת בתור אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים יש יתרון משמעותי משום שיש לה את הסמכות ואת התוקף החוקי לתכנן בהיקפים גדולים ונרחבים.

אל תשכחו כי הביטחון שלכם הוא הדבר החשוב ביותר בכל תהליך עבודה. בניה לא נכונה עלולה חלילה להביא ממש לאסונות ולכן חשוב כל כך לפנות למי שבאמת מבינה בנושא ויכולה לתת את המענה המתאים.

להצעת מחיר מותאמת אישית - מלאו את הפרטים!

האם עיצוב פנים לבית קטן שונה באופן מהותי מעיצוב של וילה?

יש מי שחוששים לפנות עבור שירות של אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים משום שהם חוששים שמא הבית שלהם קטן מדי. אני חייבת להגיד כאן בפה מלא כי אמנם יש מי שיודע להיות אדריכל בתי יוקרה אבל אם נאמר את האמת עיצוב וילות לא מאוד שונה מתהליך עיצוב אחר. זאת משום שהרבה פעמים העבודה בתחום העיצוב ובעולם האדריכלות בכלל היא עבודה שמקורה בניסיון לייצר מרקם יחסים מדויק בין פריטים שונים בחלל החדר.

עיצוב פנים לבית קטן הוא תהליך שדומה במידה רבה לכל תהליך עיצוב אחר משום שאם במקומות אחרים אנחנו מנסים להפוך את החלל הריק לחלל מלא במשמעות, גם כאן אנחנו נעשה את המניפולציות הדרושות כדי להכניס אור לבית, כדי לאפשר לכל מי שמתגורר במקום להתנהל בתוך המרחב בצורה טובה ונעימה.

מעצבי משרדים בלהבים יכולים לעשות את כל ההבדל

אם אתם מתלבטים האם לקחת אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים עבור עיצוב של המשרד שלכם, התשובה היא שאתם פשוט לא יכולים לוותר על עיצוב נכון למשרד שלכם משני טעמים. הראשון הוא התפקוד של העובדים. מחקרים רבים כבר הוכיחו מעל לכל ספק כי עובדים שמרגישים בנוח במקום העבודה פשוט יעבדו טוב יותר מעובדים אחרים.

מהצד השני, אין כל ספק כי אם תשקיעו בעיצוב של המשרד, הלקוחות שלכם יגיעו אתכם להסכמים בקלות יותר. איך שדברים נראים משפיע עלינו כבני אדם מאוד. יצירה של סביבה אסתטית היא פשוט מהלך טוב לעסקים.

כמה מילים על המחיר ואיך הוא נקבע

שאלות כמו מחיר תכנון ועיצוב פנים, מחיר תכנון וילה, מחיר תכנון בית פרטי בלהבים, עולות כל הזמן. התשובה לכך היא שכל מקרה לגופו למרות שיש כמה כללי אצבע שחוזרים על עצמם לא פעם. יש כמובן הבדל כאשר הפרויקט הוא עבור כל העבודה מההתחלה ועד הסוף, משלב היסודות ועד להנחה של הפריט האחרון על המדף.

בנוסף, אתם חייבים לקחת בחשבון את העלויות של החומרים השונים. שכן מטבע הדברים תמונות על הקיר יעלו פחות מפרקט חדש לרצפה. כך שבכל פעם כאשר דנים על המחיר צריך לעשות תיאום ציפיות נכון ולרדת לרזולוציות הכי נמוכות כדי להגיע בסופו של יום למספר הסופי.

אבל אל תיבהלו, גם מעצבי בתים מובילים מכירים את האתגרים הלא פשוטים של המשפחה הישראלית הממוצעת ויש שורה של הנחות משמעותיות אותן ניתן לעשות בכל מיני מקרים בהתאם לסיטואציה. עלות אדריכל היא כמובן בהתאם למורכבות של התכנון אותו יש לעשות, גם את זה שווה לקחת בחשבון.

זה הזמן ליצור קשר ולהתחיל להגשים את החלום

אני, אסתי איפרגן אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים עוסקת בתחום כל חיי. מזמינה אתכם לקבל שירות מעולה של אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים מתי שתבחרו. בתור בעלת משרד לאדריכלות ועיצוב פנים אני פשוט מכירה לעומק את הצרכים השונים של המשפחה הישראלית ואני נמצאת כאן בתור אדריכלית ומעצבת פנים כדי שאתם תרגישו פשוט טוב יותר במקום בו אתם חיים.

אני עובדת בתור אדריכלית יוקרה ותכנון של מגוון סגנונות אדריכליים ועוסקת בכל הנוגע לתחום עיצוב בתים מודרניים ובכל הנוגע ליצירה של בתים קלאסיים. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר כדי לקבל שירות מקצועי עם תכנון פונקציונלי מתקדם. אז למה אתם מחכים? מחפשים אדריכלית ומעצבת פנים בלהבים? זה המקום.

5/5 - (23 דירוגים)

שאלה מצוינת! במאמר זה נסביר מה הצורך באדריכלית ומעצבת פנים והאם היא משמעותית בתהליך.

אם מעניין אתכם לדעת עוד אני מזמינה אתכם להיכנס לאתר ולקרוא את המאמר המלא >>

עניין המחיר הוא חשוב ומעניין כל לקוח. יש לציין שהעלויות של אדריכלית ומעצבת פנים אינן קבועות ומן הסתם שונות מפרויקט לפרויקט.

אך ישנם כמה פרמטרים שבעזרתם נוכל להעריך את המחיר >> למאמר המלא היכנסו לאתר וקראו בעצמכם :)

דילוג לתוכן