אסתי איפרגן אדריכלות

מעצבות פנים מומלצות

בחירה של מעצבות פנים מומלצות היא בחירה אותה צריך לעשות מתוך הבנה עמוקה כי באמת מגיע לכם להיות במקום בו נוח לכם ונעים לכם להיות. בין אם מדובר על משרד או על בית פרטי, בחירה של מעצבות פנים מובילות יכולה לשנות את האופן בו אתם מסתכלים על המרחב סביבכם ועל האופן בו אתם מרגישים.
עיצוב פנים

מעצבות פנים מומלצות ילוו אתכם לאורך התהליך

אם אתם רוצים לעבור תהליך נעים ואיכותי של עיצוב פנים לעסקים, או עיצוב בתים פרטיים אתם פשוט חייבים את זה לעצמכם, לבחור נכון מעצבות פנים מומלצות שיגרמו לכם להרגיש לאורך כל הדרך הכי טוב שאפשר. מעצבות פנים מומלצות יותר משיעזרו לכם להגיע לתוצאה מושלמת גם יגרמו לכם להרגיש טוב לאורך כל הדרך ויעזרו לכם להפוך כל מרחב למקום באמת מיוחד.

אזורי שירות עיקריים של מעצבות פנים מומלצות:

 

סגנון עיצובי ותהליך עבודה מלא הקשבה וסבלנות

רק אומר שאני אסתי איפרגן מעצבת פנים מנוסה העובדת עם מגוון לקוחות פרטיים ועסקיים בחמש עשרה השנים האחרונות. אני אשמח לעמוד לשירותכם ולצידכם לאורך הדרך. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ולספר לי בדיוק מה אתם מחפשים. אני בטוחה מעל לכל צל של ספק כי ביחד אנחנו יכולים למצוא את הפתרונות הטובים ביותר שיאפשרו לכם להיות מרוצים מהתהליך ולאורך זמן.

מעצבות פנים מומלצות הן מי שאתם יכולים להרגיש איתן בנוח

כאשר שואלים איך לבחור מעצבות פנים מומלצות התשובה היא תמיד מורכבת והיא נקודה עליה שווה להתעכב משום שלעולם הבחירה היא לא בחירה טכנית בלבד. בחירה של מעצבות פנים מומלצות היא קודם כל בחירה שמגיעה מתוך מניע ריגשי חזק והיא בחירה שנעשית מתוך הניסיון להבין מי יכולות להיות אלו שיעזרו לכם לעבור את התהליך בשלום.

כלומר, מי אותן מעצבות פנים מומלצות שיעזרו לכם להבין באמת איך אתם יכולים להרגיש בנוח לאורך התהליך ולהיות בטוחים כי בסופה של הדרך תגיעו לתוצאה הרצויה. הרי אין מי שלא מכיר זאת מקרוב, עולם עיצוב הפנים הוא עולם מורכב. הוא עולם בו אנחנו לוקחים כמו בד ריק, בד לבן ומנסים ליצוק לתוכו תוכן ולהפוך אותו למה שאתם יכולים להרגיש בתוכו טוב. הרי המטרה בסוף של מעצבות פנים מומלצות הוא להפוך את המרחב האישי שלכם למקום בו אתם רוצים לחיות, ממש באופן פשוט.

מעצבות פנים מומלצות ישמחו לעזור לכם להגיע לשם אבל אתם אלו שצריכים לראות כבר מההתחלה האם מדובר על מי שאתם מרגישים איתן נוח. האם אלו מעצבות פנים להן אתם יכולים להגיד את כל מה שעובר לכם בראש, האם מדובר על מעצבות פנים שאתם יכולים להיות בטוחים כי באמת יתנו לכם את כל המענה מההתחלה ועד הסוף תוך שאתם אלו שמרגישים בנוח להגיד את המילה האחרונה. מדובר כאן על יחסים דקים שבין אנשים ולכן אי אפשר פשוט לדבר על מעצבות פנים מומלצות בלי להגיד באופן פשוט כי בסופו של יום הבחירה היא גם בחירה מאוד אינדיווידואלית.

מעצבות פנים מומלצות – תהליך העבודה והסגנון

מעצבת פנים הניגשת לתהליך של תכנון עיצובי עובדת הרבה פעמים על פי סדר פעולות מסודר מראש. לפני שניגשים לכל מה שהוא עיצוב חדרי שינה או עיצוב חדרי עבודה חשוב קודם לזכור שיש כאן הרבה מאוד גורמים שלמעשה צריכים להתאגד יחד כדי שבסוף התוצאה שתתקבל תהיה תוצאה טובה ואיכותית.

מעצבות פנים מומלצות חייבות לעבוד לפי סכמה שכן הרבה פעמים העבודה היא עבודה שדורשת הרבה דיוק כדי להגיע לתוצאות טובות. מעצבות פנים מומלצות חייבות לפעול על פי סדר פעולה נכון כדי שאף פרט לא ישאר מאחור.

בשלב הראשון בוחנים את התשתיות ואת הנתונים הקיימים

אדריכלית פנים לא פעם עובדת ממש בצמוד לאותן מעצבות פנים מומלצות. זאת משום שהרבה פעמים מעצבות פנים, כדי להגיע לתוצאה לה אתם מקווים, צריכות להבין איך אפשר לסדר את החללים בדירה אחרת כדי להגיע לתוצאה הרצויה בסופו של דבר. מעצבות פנים מומלצות בדרך כלל יבחנו את התשתיות גם מבחינה טכנית, כלומר, האם הקיר האמצעי למשל צריך לזוז ולאן. וגם ברמה תפעולית, כלומר, מעצבות פנים חייבות לברר האם מערכת האינסטלציה אכן עובדת כנדרש, האם אין שום בעיה בחשמל ועוד.

אין מה לעשות, עיצוב פנים יוקרתי לא ישיג את המטרה שלו כל עוד אנחנו מדברים על תשתיות רעועות ולא משנה מה נעשה לשם כך. מעצבות פנים מומלצות חייבות לברר כי התשתיות אכן יכולות לעמוד בצרכים השונים של בעלי הבית ואם לא, לתקן אותן.

בשלב השני מחליטים מה יהיה הקו העיצובי של הבית

זה הרגע בו מעצבות פנים מומלצות מחליטות ביחד עם הלקוחות האם זה יהיה עיצוב מודרני, האם אנחנו מדברים על מעצבת פנים לעסק בסגנון אורבני, באווירה של אחת מערי הבירה של אירופה או שבכלל הכיוון העיצובי יהיה בגוון כפרי מקסים. את הבחירות הללו עושים בשלב הזה ואותן מעצבות פנים מומלצות אכן יושבות עם הלקוחות ומנסות יותר מכל להבין מה הסיפור של הלקוחות. מה הדברים במעוררים בהם אסוציאציות שונות שבסופו של דבר יכולות לבוא לידי ביטוי בשטח בדמות עיצוב פנים ברמה גבוהה.

בחירת החומרים ויציאה לשטח

מעצבות פנים מומלצות יודעות בדיוק איפה רוכשים כל דבר. הן תמיד יגיעו עם מטר כדי לבחון את הגודל של פריטים שונים בחלל וכל זה נעשה מתוך הניסיון למצוא את כל הפריטים שאנחנו יכולים ליהנות מהם בבית. זה אגב הרגע שלכם ליהנות. שכן אמנם המבחר הוא עצום ויש באמת אינספור נקודות ברחבי הארץ בהם אפשר למצוא פריטים נהדרים, אבל היתרון הוא שאתם לא חייבים להיות אלו שמחליטים הכל לבד.

מעצבות פנים מומלצות נמצאות שם כדי להושיט לכם יד ופשוט לתת לכם את כל המידע שיאפשר לכם לבחור נכון. הן יבלו אתכם גם שעות אם צריך כדי לאתר את כל הפריטים שיגרמו לכם להרגיש טוב יותר ונעים בתוך הבית או המשרד שלכם. האמינו לנו, אין דבר אותו מעצבות פנים מומלצות אוהבות יותר מאשר למצוא את אותו הפריט שעושה את השינוי בכל הבית.

להצעת מחיר מותאמת אישית – מלאו את הפרטים!

הלבשת הבית והום סטיילינג שווה במיוחד

מעצבות פנים מומלצות גם יסדרו אתכם את כל הפריטים ויכינו את הבית באופן כזה שיותאם בדיוק לצרכים שלכם. לסדר את הדברים זו אולי הפעולה החביבה ביותר והיא גם הרגע בו אחרי כל העבודה הקשה אתם יכולים להתחיל לראות את התוצאות בשטח. מעצבות פנים מומלצות תמיד ילוו אתכם לאורך תהליך הפריקה וידעו בדיוק איך להפוך כל חלל לחלל משמעותי.

מעצבות פנים מומלצות שומרות על כניסת האור לחללים

אנחנו אמנם לא נגיע לכל האלמנטים שמשפיעים על תהליכים נכונים וחשובים של עיצוב פנים והופכים מרחב זה או אחר ליפה יותר ופחות. אבל אנחנו כן נגיד כי אם יש משהו שמשפיע יותר מכל על האופן בו בית נראה זה האור.

מעצבות פנים מומלצות חייבות לשים לב לתאורה. תאורה היא אחד האלמנטים שמשפיעים עלינו, בני האדם אולי יותר מכל. אנחנו פשוט צריכים אור שמש, כך נולדנו וזה אחד הגורמים המשמעותיים ביותר ליצירה של תחושת שמחה בקרב בני אדם. כדי להפוך בית למקום בו רוצים לבלות אין כל ספק כי מעצבות פנים מומלצות חייבות לעזור לכם לבחור תאורה מתאימה ומחמיאה לבית שלכם.

הרבה פעמים גם מדובר על האלמנט בו אותן מעצבות פנים יכולות לתת את האינפוט המשמעותי ביותר. זאת משום שבאמת אם לא מכירים את התחום זה לא קל לבחור נכון את גופי התאורה השונים שמשפיעים על האופן בו החלל נראה.

מעצבות פנים הן מי שאמונות על התקציב

אנחנו לא יכולים לדבר על מעצבות פנים מומלצות בלי לענות על אחת השאלות שחוזרות על עצמן כנראה יותר מכל, כמה עולה שירותים של מעצבות פנים. התקציב הוא הרבה פעמים מתחלק לכמה חלקים. בשלב הראשון אנחנו מדברים על הסכום עבור ייעוץ או עבור יצירה של תכנית. בהמשך, אם אתם רוצים שאותן מעצבות ילכו אתכם וילוו אתכם ממש לאורך כל התהליך עד ליצירה של התוצאה הסופית, ללא כל ספק מדובר על עבודה מורכבת שגם הדרישה עבורה היא של יותר כסף מטבע הדברים.

אבל אתם לא יכולים לחשוב רק על מעצבות פנים מחירים. אתם חייבים לקחת בחשבון כי עבודה של מעצבות פנים מומלצות היא עבודה שכוללת הרבה מאוד פרטים קטנים שכולם אכן עולים כסף. כך שאתם חייבים לשמור קופה קטנה בצד לכל הדברים הבלתי צפויים שתמיד יכולים להתרחש במפתיע.

אם אתם צריכים לקבל סדר גודל של תקציב עבור עיצוב פנים אתם כמובן יכולים להתייעץ ולהבין לאט לאט כמה בדיוק יעלה השיפוץ של הבית שלכם. תהליך הבירור גם הוא חשוב וההמלצה היא לבור אליו מתוך נשימה ורוגע.

ביחד נעשה את זה בכיף ובצורה המקצועית ביותר

בסופו של יום תהליך של שיפוץ יכול לגרום לכם להרגיש הרבה יותר טוב בבית שלכם אבל באמת פעמים רבות מדובר על תהליך מורכב בו צריך לקחת בחשבון את כל המשתנים הקטנים שיוצרים בסופו של דבר את התמונה המלאה. ביחד, נעשה את התהליך בכיף. אני, אסתי איפרגן מחכה לכם כאן. תכנון בתים פרטיים שלא נעשה בצורה נכונה לכתחילה בסופו של יום יביא לכדי תוצאה לא רק שלא טובה דיה כי אם ממש כזו שמייצרת נזק בטווח הארוך.

שאלה נהדרת! ישנם מס' פרמטרים אשר בעזרתם ניתן למדוד את עבודתה של מעצבת הפנים והאם נבחר בה לפרויקט שלנו.

אם מעניין אתכם לדעת עוד אני מזמינה אתכם להיכנס לאתר ולקרוא את המאמר המלא >>

בהחלט כן! עיקר עיסוקי הינו בפרויקטים של עיצוב פנים והום סטיילינג במגוון סגנונות, תוכלו לראות באתר ממגוון הפרויקטים אשר ביצעתי במהלך התקופה האחרונה.

למאמר המלא היכנסו לאתר וקראו בעצמכם :)

אסתי איפרגן
אסתי איפרגן

הינה בעלת משרד לאדריכלות ועיצוב פנים המספק מגוון שירותים מקצועיים בתחום, בעלת וותק של 15 שנים וניסיון רב במבחר פרויקטים.

תוכן עניינים
שירותים נוספים
צור קשר

מחפשים מעצבות פנים מומלצות? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5
מידע נוסף שיעניין אותך
אזורי שירות נוספים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב pinterest
דילוג לתוכן