רועי ואסתי איפרגן אדריכלות

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני זו אופנה שהופכת מיום ליום פופולרית יותר ויותר. עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני הוא האופן בו אנחנו יכולים לקחת את כל אותם אלמנטים שהיום הפכו לפופולריים בכל העולם ומלבישים אותם על המציאות היום יומית, על הצרכים המידיים של אלו שהבית שלהם ועיצוב הבית שלהם באמת מופקד בידיים שלנו.

אתם לא חייבים ללכת רחוק

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני הוא עולם שלם בו אנחנו רוצים לתת הצצה עבור מי ששואלים את עצמם מה זה בעצם עיצוב לבית פרטי בסגנון מודרני ואיך גם אתם יכולים ליהנות מתוצאה יפה ודומה.

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני זו המומחיות שלי, אסתי איפרגן מעצבת פנים ואדריכלית. אני אשמח ללוות את התהליך שלכם ולהפוך את הבית שלכם לכזה שתמיד חלמתם שיהיה. עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני הוא תהליך עיצוב בו אנחנו נעשה את כל מה שאנחנו יכולים כדי להפוך את הבית שלכם לכזה שממלא את הצרכים שלכם באופן מושלם בשילוב מתקתק של הרבה מאוד שיק.

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני הוא תהליך בו אנחנו שואבים השראה

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני מתחיל קודם כל בשאיבה של השראה. אגב, ההשראה ממש לא חייבת להיות רק מאותם בתים פרטיים בסגנון מודרני שמקבילים ליצירה של הנכס עליו אנחנו עובדים במרץ. עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני יכול להיות תחת השפעה של אלמנטים מענף הבניה, עולם התעשייה ועוד.

הכיף הגדול ביצירה של עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני הוא שאנחנו יכולים לקחת מוטיבים מהעולם האורבני שבתוכו אנחנו חיים ולהפוך אותם לחלק משמעותי מהבית החדש עליו אנחנו עובדים במרץ באותו הרגע.

פרויקטים אחרונים

עיצוב בית פרטי בסגנון מודרני צריך להיות פרקטי

הפרקטיקה היא אחד מאבני היסוד של עולם עיצוב בתים בסגנון מודרני. מדובר על האופן בו אנחנו מתייחסים למרחב שנמצא תחת השליטה שלנו. עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני הוא עיצוב שלאורכו אנחנו חייבים לשאול את עצמנו מה הלקוח מחפש. מה הוא צריך. אלו כלים אנחנו יכולים לתת כדי להפוך את חיי היום יום שלו לקלים יותר, נעימים יותר ופשוטים יותר.

אדריכלות פנים לבית פרטי בסגנון מודרני הוא אולי האופן בו אנחנו משלבים כל מיני אלמנטים מהרחוב בתוך הבית אבל אנחנו צריכים גם להקפיד על יצירה של חללים בהם ניתן לעבוד, ללמוד, לשחק, לארח ועוד.

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני יכול להתבצע גם מפריטי עיצוב יד שניה

אחד היתרונות הגדולים של עיצוב פנים בתים פרטיים בסגנון מודרני הוא כמובן שמדובר על קו עיצוב שלוקח את האלמנטים שכולנו רואים בכל יום ברחוב ומשלב אותם אל תוך הבית החדש אותו אנחנו מעצבים כעת. היום, בייחוד לאור המודעות ההולכת וגדלה לכל מה שנוגע להתחממות הגלובלית העולמית, ההבנה כי זה המקום והזמן לשלב עוד ועוד אלמנטים מהרחוב אל תוך עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני עולה באופן דרמטי.

עיצוב פנים מודרני יוקרתי הוא עיצוב שבו אנחנו לעיתים נבחר לכתחילה בחירות אקלקטיות. כלומר, לא ננסה ליצור סטים דומים שמהווים את מקומות הישיבה ולאחר מכן את המטבח או את הסלון. אלא אנחנו ניקח שורה של פריטים נפרדים אלו מאלו ובכוונת תחילה נייצר כימיה בין כל הפרטים הללו כדי ליצור תמונה שלמה אחת בסופו של התהליך.

עיצוב פנים בתים פרטיים בסגנון מודרני כולל לא מעט סיורים בשווקים כדי למצוא את כל הפריטים שאתם מחפשים בדיוק. כך שזה הזמן להתחיל למתוח את הרגליים כי אף אחד לעולם לא יודע לאן הסיור ייקח אותו בסוף היום.

שתפו את הרצונות והצרכים שלכם על מנת להגיע לתוצאה המושלמת

תהליך עיצוב פנים לבית פרטי הוא תהליך עם הרבה מאוד לחץ ומועקה מכמה טעמים. בראש ובראשונה אנחנו מדברים על תהליך מורכב שלוקח זמן וכזה שאנחנו לא יכולים לראות את התוצאות שלו אלא רק בסוף מה שכמובן הרבה פעמים פשוט לוקח זמן. מהצד השני אנחנו מדברים על עבודה שיש בה גם הרבה מאוד כסף שמושקע בה וחלומות גדולים.

לכן חשוב מאוד שלא תתביישו להגיד הכל. לשתף בכל מה שעולה על דעתכם ובכל מה שמטריד אתכם. ככל שתקפידו לשתף ולשקף את הדברים שאתם עוברים כך יהיה קל יותר לצד השני למצוא בדיוק את הפתרונות שאתם מחפשים.

זה לא תמיד קל להגיד ולשתף, אנחנו יודעים, אבל אתם גם לא בכל יום בוחרים לעצב את הבית עליו תמיד חלמתם. לכן אולי יותר מתמיד חשוב מאוד להקפיד להגיד הכל, לשתף במה שמעניין אתכם ומעסיק אתכם כדי שבסוף היום אתם תהיו בטוחים שהתוצאה היא התוצאה לה קיוויתם כל הזמן הזה.

להצעת מחיר מותאמת אישית - מלאו את הפרטים!

אתם יכולים לצאת לדרך עוד היום

עיצוב פנים הוא מקצוע בו אני, אסתי איפרגן עוסקת כבר חמש עשרה שנים. אני אוהבת את התחום ואת ההזדמנות שלי להפוך את החיים של הלקוחות שלי לטובים יותר. אתם מוזמנים לצאת איתי למסע.

 

5/5 - (8 דירוגים)
דילוג לתוכן