רועי ואסתי איפרגן אדריכלות

שירותי המשרד

ההקפדה על הפרטים ויצירה של בסיס נכון וטוב היא הרבה פעמים הסוד לעיצוב פנים יעיל, טוב ומוצלח. זה לא שאי אפשר לבצע עיצוב פנים נהדר במקומות רבים, אבל אין מה לעשות, תהליך נכון של אדריכלות מקצועית הרבה פעמים הופכת את כל תהליך היצירה להרבה יותר נעימה, קלה ופשוטה.

מטבע הדברים היתרון המשמעותי ביותר של אדריכלית ומעצבת פנים הוא שהיא יכולה באמת להעביר אתכם את כל התהליך בצורה הטובה ביותר. כך שתהיו מרוצים בסופו של התהליך.

היום, לאור העידן החדש בו אנחנו חיים ובמיוחד אחרי מגפת הקורונה, אנחנו רואים עליה חדה בביקוש עבור עיצוב פנים. זאת משום שבראש ובראשונה רבים עברו לעבוד מהבית. שנית, ללא כל ספק החודשים הרבים בהם כל העולם היה ספון בביתו, הביאו רבים לחשוב מחדש על האופן בו ארבעת הקירות מהם בנוי ביתם נראים.

שירותי עיצוב פנים למעשה מאפשרים לכם להפוך את אותם ארבעה קירות, את החלל הריק למקום בו אתם רוצים לבלות ולהיות. לא תמיד תמצאו אדריכלית ומעצבת פנים אבל מהרגע בו מצאתם, היעזרו בכל הכלים העומדים לרשותה כדי להפוך את הבית שלכם לבית שתמיד חלמתם עליו.

עיצוב חללים מסחריים

עיצוב חללים מסחריים הוא ככל הנראה ההנאה הכי גדולה שיש למעצב פנים משום שיש כאן את היכולת למדוד באמת עד כמה העבודה של אותו מעצב פנים שינתה את פני הדברים.

עיצוב חללים מסחריים הוא אמנם עולם שלם שמאפשר לכל מעצב להיות יצירתי, להעלות רעיונות פרועים ועוד. אבל בשורה התחתונה, הוא גם תהליך עיצובי שבסופו מטרה ברורה, שיפור פני העסק והפיכה של בית העסק למקום בו יש מי שירצו לבקר שוב ושוב.

שירותים נוספים

אישור והסדרת משקים

אנו מבצעים ומטפלים בכל הקשור לשימושים חורגים בנחלה, שינויי תב"ע, הסדרת משקים ונחלות במושבים ובקיבוצים באופן מלא עד לקבלת האישור הסופי מהרשות המקומית.

במקרים רבים ישנו צורך בהיתר בניה על מנת להסדיר התוספת שבניתם. משרדנו מתמחה בהסדרת שימושים ללא היתר, תוספות בניה, עבודות בנייה ועוד.

תיק מידע להיתר הוא השלב הראשון בהליך רישוי בניה. תוכלו להיעזר במשרדנו בהוצאת תיק מידע להיתר בניה דרך הרשות המקומית הרלוונטית. ישנה אפשרות לתכנון אדריכלי לאחר מכן.

ליווי צמוד לאורך כל שלבי תהליך הרישוי – משלב ההיכרות עם דרישות הרשויות והצרכים השונים של כל שלב ועד הנפקתו של הרישיון באופן המהיר ביותר.

תהליך של שינוי תב"ע עשוי להיות ארוך ומייגע. לכן מומלץ וכדאי להיעזר באנשי מקצוע המומחים בתחום בכדי למנוע הוצאות מיותרות ועיכובים בתהליך, אשמח לעזור בכך.

ייעוץ בליווי אישי לאורך כל התהליך עד לירידה לפרטים הקטנים על מנת להוציא לפועל את הרצונות והצרכים של הלקוח בכדי להגשים את חלומו בתהליך בניית הבית.

5/5 - (26 דירוגים)
דילוג לתוכן