רועי ואסתי איפרגן אדריכלות

אדריכלות פנים

אדריכלות פנים היא האופן בו לנו, לאנשי המקצוע בתחום, יש את הדרך להנגיש ולהפוך את החיים של הדיירים בתוך הבית טובים בהרבה. רוצים לשמוע עוד על כך? אנחנו כאן כדי להנגיש את הנושא הזה בדיוק.

אדריכלות פנים היא עבודה למקצוענים

אדריכלות פנים היא האופן בו אנחנו יכולים להפוך את החלל בתוכו אנחנו חיים לחלק אינטגרלי מכל מערך עיצוב הבית אותו אנחנו רוצים ליצור. הפער בין עיצוב פנים ובין אדריכלות פנים נעוץ בראש ובראשונה בפער בין הקירות ובין הפריטים אותם אנחנו שמים בפנים.

בתור מי שעוסקת בתחום כבר חמש עשרה שנים אני כאן כדי להגיד כי את העבודה של אדריכלות פנים יש להשאיר בידיים מקצועיות למעצבי פנים. אם אתם מעוניינים לקבל כבר היום שירות מהיר, מקצועי וכזה שיאפשר לכם להגשים את כל החלומות הפרטיים שלכם בנכס בו אתם משקיעים היום, זה הזמן שלכם ליצור קשר לקבלה של תוצאות מעולות.

פרויקטים אחרונים

מה הדברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים אדריכל פנים?

קודם כל כאשר אנחנו מדברים על אדריכלות פנים ואדריכלות ועיצוב פנים בכלל אנחנו חייבים לקחת בחשבון את הסביבה בה הנכס נבנה. הרי יש פער גדול בין בית שנבנה בעיר מול בית אותו בונים כעת במושב. קיימים פערים בין בתים שחשופים לקרינה רבה של שמש לעומת כאלו שפחות וכן הלאה.

אדריכלות פנים היא האופן בו אנחנו יכולים לקחת את כל היתרונות והחסרונות של השטח עליו נבנה הבית ולכמת אותו לכדי יצירה של חלל בתוכו אנחנו מדגישים את היתרונות ומכסים על הפגמים. לתהליך הזה כמובן קוראים אדריכלות פנים.

המטרה של אדריכלות פנים היא לנצל את היתרונות שקיימים בבית

היום יותר מבעבר חלה עליה משמעותית במודעות של רבים לחשיבות של עיצוב פנים בדגש קיימות. כלומר, ככל שלאורך העבודה נקפיד על בחירה של תכנית שתאפשר לנו לנצל את האנרגיה של הבית בצורה הטובה ביותר כך יהיה אפשר לשמור לא רק על הכיס של הלקוחות שלאורך זמן ייהנו מהבחירות שנעשו תוך תהליך של אדריכלות פנים ששם על נס את החשיבות של ניצול אנרגיה בצורה הטובה ביותר, אלא היתרון הנוסף הוא כמובן שעל ידי ניצול היתרונות הללו אנחנו יכולים להגן גם על כדור הארץ.

ניצול האנרגיה אומר שימוש בנתונים הטבעיים של הבית כמו כיוון הרוח, תאורה, קרינה ועוד, אלמנטים שיכולים לאחר תכנון אדריכלי נכון של עיצוב פנים פשוט להפוך למה שמאפשר לבית לווסת את מידות החום בו באופן עצמאי.

תהליך של אדריכלות פנים הולך יד ביד עם עיצוב פנים

עולם העיצוב שואב מעולם של אדריכלות פנים. שכן אין עיצוב שנערך בתוך וואקום, עיצוב הוא לעולם תהליך שמתרחש בתוך מרחב מסוים. מכאן שכאשר אנחנו מדברים על עיצוב פנים בתים פרטיים אנחנו צריכים לקחת בחשבון כי תהליך של אדריכלות פנים הנעשה על הצד הטוב ביותר הרבה פעמים הוא הדרך הטובה ביותר להפוך את תהליך העיצוב כולו לאיכותי יותר וטוב יותר בסופו של דבר.

אדריכלות פנים היא תהליך בו אנחנו רוצים לעצב את החלל כך שמצד אחד הוא יהיה משהו שאפשר להפוך אותו נעים ואסתטי יותר לעין, שהרי בשביל זה יצאנו לדרך לכתחילה. מהצד השני, העבודה היא כמובן גם להתייחס לצרכים הפרקטיים שלכם וליצור חלל שיכול להכיל את כל מה שאתם מחפשים.

אדריכלות פנים לבית פרטי

כמובן שחשוב להגיד כאן כי אדריכלות פנים עבור בית פרטי למשל היא עבודה שונה לחלוטין מזו שאנחנו נשקיע סביב הקמה של בית עסק למשל. כאשר מחדדים את הצורך קל יותר להתאים את המקום למה שאתם מחפשים. הרי לצורך עניין במידה ואנחנו עוסקים בעיצוב עבור בית פרטי בדרך כלל העיצוב יכלול יצירה של מקומות בהם הילדים וההורים יוכלו למצוא פרטיות לצד הביחד.

כאשר מדובר על בית עסק נרצה ליצור כמה שיותר נקודות רחבות בהן ניתן לקבל קהל ולקבץ את העובדים באופן כזה בו כולם יוכלו להרגיש פשוט בנוח וכן הלאה.

להצעת מחיר מותאמת אישית - מלאו את הפרטים!

אתם יכולים לקחת את הזמן ולבחור נכון

בסופו של יום התהליך כולו הוא בראש ובראשונה במטרה להפוך את החיים שלכם בתור הצרכנים לטובים יותר. כך שאתם ממש יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הזמן לאורך כל הדרך. אם אתם מתלבטים מה הדבר אותו אתם מעוניינים לעשות אתם יכולים רגע לנשום עמוק ולבחון את האפשרויות השונות שעומדות לפניכם.

כאשר אתם לוקחים את הזמן אתם יכולים לשאוב השראה ממקומות שונים ברחבי האינטרנט ולא רק. כך שאתם בהחלט יכולים לחשוב על הדברים לעומק ולהחליט בדיוק מה אתם מתכוונים לעשות בסופו של דבר.

האמת היא שכל מעצבת פנים וכל אדריכלית תשמח לקבל תמונות ומקורות השראה עבור העבודה שלכם. ככל שתהיו יותר ממוקדים וספציפיים כך יהיה קל יותר בסופו של יום לתת לכם את המענה המלא ולהעניק לכם משהו שתואם את הצרכים המדויקים שלכם.

אדריכלית פנים ומעצבת יוקרה לרשותכם

אני, אסתי איפרגן בעלת משרד אדריכלות ועיצוב פנים, אשמח מאוד לעזור לכם לאורך התהליך בכל מה שתרצו. אתם מוזמנים ליצור קשר דרך פניה באתר או בטלפון ויחד נתחיל את הדרך הנכונה אל היעד.

5/5 - (8 דירוגים)
דילוג לתוכן